Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Ідеї, Інтер'єр > Як застосувати зебрано в інтер’єрі

Як застосувати зебрано в інтер’єрі

Зебрано – екзотична порода деревини, що отримується з дерев, що відносяться до роду Microberlinia. Свою популярність деревина отримала завдяки міцності і оригінальною великої текстурою, візерунок зебрано нагадує розпис зебри, за що і отримав відповідну назву.

Особливість малюнка зебрано полягає у високій контрастності смужок і фону, на якому вони знаходяться.

Може бути світлий фон і темні смуги, або навпаки – темний фон і світлі смуги. На жаль, з-за черезвычайного попиту на деревину, дерево виявилося на межі зникнення і, як наслідок, ціна на нього вмить злетіла. Тому з’явилося безліч штучних замінників дерева, забарвлення яких і називають зебрано.

Колірна гамма дуже широка : чорна, коричнева, світло-бежева, карамельна, руда. Натуральне дерево зебрано можна зустріти хіба що тільки в салоні ” Мерседеса чи Ролс-Ройса, або ж на рукоятках колекційних моделей пістолетів.

Нижче представлені кілька фото з варіаціями забарвлень зебрано і показаний зріз натурального дерева зебрано:

Як застосувати зебрано в інтер'єрі

Основними сферами застосування зебрано є підлогові покриття, кухонні гарнітури, меблі для спальні і ванних кімнат, вітальні кімнати і кабінети, оздоблення стін, вставки на меблях і предметах декору.

Є кілька правил, які слід враховувати, якщо ви хочете використовувати зебрано в інтер’єрі:

 • З-за високої контрастності самого малюнка зебрано, оточувати його теж повинні висококонтрастні кольори по відношенню до зебрано. Наприклад: темне зебрано і білений дуб, бежеве зебрано і будь-темне дерево. Тобто, не варто з’єднувати зебрано з іншими, схожими на нього за кольором, матеріалами
 • Зебрано любить лаконічність і не терпить великої кількості деталей, так як він сам по собі самодостатній
 • Зебрано прекрасно поєднується з яскравими, активними кольорами – жовтим, помаранчевим, салатовим, червоним. Або ж зі світлими кольорами, які стають своєрідним тлом для зебрано: білий, молочний, бежевий, пісочний
 • Потрібно бути обережними у кількості, щоб не вийшло «зебрановое зебрано». На прикладі кухні: якщо нижній фасад виконаний в кольорі зебрано, верхній робіть в будь-якому іншому контрастному матеріалі. З підлоговими покриттями потрібно також бути обережними. У такому інтер’єрі варто використовувати тільки невеликі вставки зебрано у меблях
 • Зебрано добре поєднується разом з іншим деревом, з відмінним від нього малюнком і кольором. Краще всього, якщо всі види дерева в інтер’єрі будуть протилежні за гамі один одному – холодні і теплі відтінки

Зебрано на кухні

На цьому фото ви можете побачити те, про що ми говорили вище – світлі стіни і верх кухні, і вийшов красивий стильний інтер’єр. Завдяки теплому активного світла в зоні кухонного острова, виходить яскраве світлове пляма, яка чудово виглядає разом з зебрано.
зебрано27

зебрано18

Перед нами майстерне поєднання забарвлення зебрано з іншими квітами і видами деревини. Завдяки поєднанню темних і світлих пар дерева, у яких різна фактура і малюнок, вийшов розкішний багатий інтер’єр. Але це рідкісний приклад вдалого експерименту з великою кількістю текстур, де присутня ще й зебрано.
зебрано26

На наступному фото ми бачимо ілюстрацію до правила використання зебрано разом з яскравими квітами. Карамельне зебрано на стільницях і фартуху в поєднанні з салатовими фасадами створюють дуже яскравий, життєрадісний інтер’єр кухні. У такої «веселої» компанії зебрано вже не виглядає строгим і консервативним.
зебрано1

В інтер’єрі з зебрано можна застосовувати цікаві колірні поєднання. Коли разом з зебрано використовується пара кольорів, наприклад, чорний і білий, і виходить начебто і непоганий, стриманий, але все-так нуднуватий інтер’єр. Тоді з’являється можливість розставити колірні акценти. На фото нижче саме такий випадок. Завдяки темно-теракотовому кольору фасадів кухонної шафи і бордовому основи столу, кухня постала зовсім в іншому світлі. Вийшло стильне, красиве простір в мінімалістичному стилі, виконане зі смаком.
Dali 47.tif

А ось приклад не зовсім вдалого поєднання кольорів – темне зебрано з чорними прожилками і чорні стільниці і стільці. Кухня схожа на темну пляму, і вже не видно всю красу малюнка зебрано. Тут наочно видно, що зебрано не любить поруч кольору, які є в його малюнку.
зебрано21

Зебрано у ванній кімнаті

У ванній працюють ті ж правила, що і завжди: висока контраст з фоном і матеріалами, трохи декору або інших текстур.
зебрано33

Фасади меблів та підстава умивальника в кольорі зебрано розкриваються у всій своїй красі на тлі абсолютно білих стін, підлог і раковин.
зебрано20

Зебрано в спальні і вітальні

Деревина з різним малюнком і кольоровою гамою створюють надзвичайно затишний та теплий інтер’єр. Стіни виконані в теплому золотисто-коричневому тлі, а двері шафи і підстава ліжка – в темно-коричневому зебрано. Бежевий килим, диван та постільну білизну тільки підкреслюють затишок всієї спальні.
зебрано23

Класика зебрано – темне і світле. Це безпрограшний варіант застосування зебрано. Невеликі світлі фасади зебрано на меблях притягують увагу на себяза рахунок високої контрастності з основою меблів і світлими стінами.
зебрано5

Завдяки теплому пісочного кольору стін, який гармонує і з зебрано, і з каменем стільниць, зебрано в домашньому кабінеті виглядає не настільки офіційно, як було б в звичайному офісі.
зебрано32

На фото вітальні нижче представлені всі правила застосування зебрано: яскравий колір – в даному випадку це велика картина в жовто-помаранчевих кольорах; світлий фон – бежеві стіни, килими та м’які меблі; і звичайно ж, темне зебрано столу і тумб, – виходить красивий затишний інтер’єр, що розташовує до відпочинку.
зебрано17

Зебрено на стінах

Несподіване рішення – зебрано і мармур. Але до чого ж гарно і дорого. Таке поєднання відразу з порога заявляє про матеріальний достаток господаря будинку. Багата люстра тільки підсилює відчуття розкоші і комфорту.
зебрано28

На фото нижче втілена оригінальна ідея злиття стін і стелі, крім того надзвичайна форма усієї конструкції нагадує стовбур дерева, врослого в стіни кафе. Тонке відчуття смаку підказало дизайнеру додати на стіни оббивку з оксамиту чорничного кольору і світлий острівець, на підлозі біля стіни і столиків з зебрано. Вийшло стильне, незвичайне приміщення, такого другого точно немає. І як зазвичай, головує контрастність кольорів.
зебрано15

Стіни, повністю зашиті деревом в забарвленні зебрано – прекрасний варіант для офісних приміщень, коридорів або великого будинку.
зебрано35

Вставки з зебрано на меблів

Композиція з шафками у вітальні, це оригінальне рішення для невеликої кімнати. Відразу вирішуються дві проблеми – визначається центр композиції в кімнаті і з’являється місце для зберігання дрібних речей і декору.
зебрано3

зебрано12

Вставки з зебрано на ширмі – прекрасне рішення для невеликих приміщень: є, ніж розділити зони в кімнаті, якщо знадобиться, а головне – з’являється гарний і стильний елемент декору.
зебрано13

Обробка зебрано над каміном прекрасно гармонує зі всієї «дерев’яної» темою вітальні.
зебрано24

Зебрано на підлозі

Звичайно ж, покрити натуральним деревом зебрано пів – неймовірна розкіш, тому є безліч варіантів ламінату і паркетної дошки, що імітують зебрано. Завдяки цьому прикладу ви зможете переконатися, наскільки красиво і дорого виглядає підлога з забарвленням зебрано.
зебрано19

Крім того, це дуже практично, адже на такому малюнку не видно пил і дрібне сміття.

зебрано25

 • Digg
 • Del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Reddit
 • Twitter
 • RSS

Leave a Reply