Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Дизайнерські рішення, Інтер'єр > Що потрібно знати, щоб відкрити свій салон дизайну інтер’єрів

Що потрібно знати, щоб відкрити свій салон дизайну інтер’єрів


Для тих, хто володіє природною схильністю до мистецтва і творчості, дизайн інтер’єру може стати ідеальним вибором кар’єри. І головне, що освоїти цю професію можна в будь-якому віці і на будь-якій стадії життя.

Багато хто мріє відкрити свій власний салон дизайну інтер’єрів. І якщо у вас дійсно є талант і завзяття, то це бажання цілком здійсненно. Ось декілька порад від Леслі Вуд (Leslie Wood), власниці компанії Leslie Hendrix Wood Design, про те, як домогтися успіху в цій сфері.

Відеосюжет про дизайн інтер’єрів


1. Починати ніколи не пізно.

Якщо ваша спеціальність не має нічого спільного із дизайном, але ви відчуваєте в собі сили і талант, спробувати себе на новому терені! Наприклад, Леслі, закінчивши університет і пропрацювавши декілька років, залишила кар’єру і зайнялася вихованням дітей. Коли діти підросли, вона вирішила здійснити свою давню мрію і поступила в школу дизайну. Отримавши диплом, Леслі відкрила салон дизайну інтер’єрів, який мав колосальний успіх.

interior-design4

2. Знайдіть свою нішу.

На заняттях в школі дизайну Леслі поступово визначилася з напрямком, в якому хотіла б працювати. Вона вирішила орієнтуватися на клієнтів, які цінують розкіш в інтер’єрі і, в той же час, зручність. З часом вона стала експертом по створенню практичної розкоші в інтер’єрах.
Знайдіть свою нішу, і клієнти будуть звертатися до вас, як до фахівця в даній конкретній галузі, а значить, і цінувати вашу роботу набагато вище.

interior-design1

3. Виберіть собі наставника.

Щоб потрапити на ринок дизайнерських послуг, найкраще перший час попрацювати помічником іменитого дизайнера, який працює в стилі близькому вашим власним. Так ви пізнаєте ключові моменти роботи і обзаведетеся корисними зв’язками.

interior-design2

4. Не турбуйтеся про фінанси.

Дизайн інтер’єрів не вимагає великих вкладень. Головне тут – хороші зв’язки. Підтримуйте стосунки з визнаними лідерами індустрії і шанованими людьми, ходіть на заходи, присвячені дизайну. Це сприятиме поступовому формуванню вашої клієнтської бази.

interior-design6

5. Не забувайте про договір.

Договір не тільки дає зрозуміти клієнту, що у вас серйозна фірма, але і захищає обидві сторони від можливих неприємностей. Найкраще працювати за передоплатою. Отримаєте від клієнта аванс у розмірі 50% під час підписання договору і приступайте до роботи, будучи впевненими, що ваші зусилля не будуть марними, якщо клієнт раптом змінить своє рішення.

interior-designC

6. Приділяйте пильну увагу презентації.

Гарна презентація – це половина успіху при спілкуванні з потенційним клієнтом. Дайте йому можливість зрозуміти у всіх фарбах і деталях, як будуть виглядати приміщення, дизайн яких ви будете розробляти.
Леслі надсилає своїм клієнтам красиву коробку повну шматочків тканини, зразків фарб і прикладів матеріалів, з яких виготовлені меблі та інші предмети інтер’єру. Вона впевнена, що такий підхід став головною причиною її процвітання фірми.

interior-designA

7. Розвивайте свій бізнес.

Якомога більше спілкуйтеся з людьми суміжних професій: будівельниками, архітекторами, ріелторами. З часом товариські стосунки переростуть у партнерські.

Заявіть про свій бренд. Створіть свій сайт і блог, щоб якомога більше людей могли дізнатися про ваші таланти.

interior-designB

Вірте в себе, і у вас обов’язково все вийде!

Читайте також: Квартира стоимостью $44 млн с дизайном “от Версаче” продается в Шанхае

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply