Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Дизайнерські рішення, Ідеї, Інтер'єр, Меблі > Як оформити чоловічий інтер’єр на 40 метрах

Як оформити чоловічий інтер’єр на 40 метрах


Чи багато потрібно холостяку для красивого життя? Угорські архітектори довели, що для розумної, стильного і дуже чоловічого інтер’єру цілком вистачає 40 метрів.

Зовсім недавно цей стильний типово чоловічий інтер’єр був нудним і не надто вдало спланованої квартирою, яку батьки віддали своєму дорослому синові. Поміркувавши над бездарним плануванням: 40 метрів, з яких дві третини простір кухні-вітальні, молодий власник запросив дизайнерів.

І правильно зробив: грамотно розділити 40 метрів так, щоб у них легко вписалися самостійні кухня, вітальня, спальня, великий санвузол, робоче місце і маса систем зберігання, під силу тільки фахівцям. Спочатку невдалі проекти квартир не залишають власникам іншого вибору. Своє побажання клієнт сформулював досить ємко: «сучасний інтер’єр, гамма і матеріали – чоловічі, і незвичайні круті рішення». Так все і вийшло.

 

У такому вигляді квартира перейшла до теперішнього власника: майже весь простір віддано під кухню-вітальню, а спальня і санвузол – у двох невеликих «закутках».

 

Свою логіку планування квартири архітектори описали як «простір у просторі»: все приміщення розділені, але при цьому перетікають одне в інше, тому не потрібні коридори, а роздільниками, по суті, є меблі, і значить, не обов’язково потрібні товсті стіни. Головна відмінність від старої планування, яке передбачав дизайн-проект квартири: дещо збільшена частина, відведена під спальню і санвузли, кухня-вітальня перестала бути одним великим простором, а розділена з допомогою короткої перегородки. Так у будинку з’явилася повноцінна вітальня і компактна кухня, в якій виділена невелика «робоча» зона, яка грає роль кабінету.

 

Зона вітальні розташувалася, як це зазвичай і буває, в самій світлій частині квартири – у великого, виходить на балкон вікна. Стіни квартири обклеєні шпалерами Elitis. Софа Антоніо Чіттеріо для Vitra, підлоговий світильник – вінтаж: 1962 рік Flos. На стіні картина сучасного угорського художника Zsuzci Csiszer, «покликана показати чуттєвий характер власника», як пояснюють дизайнери.

 

Одна зі стін вітальні повністю віддана під системи зберігання: шафи з легкими сірими фасадами. Прекрасна риса – шафи навісні, вони не стоять на підлозі, що їх значно полегшує візуально: це додатково підкреслено підсвічуванням знизу.

 

Кухня відокремлена від вітальні скляною перегородкою, на якій розмістилася велика плазмова панель.

 

Зі зворотного боку на перегородці розміщений кондиціонер. Його прекрасний дизайн – чорний корпус і дзеркальна, точнісінько як перегородка, передня панель – зайвий доказ, що в якісному дизайні немає «неважливих деталей». Крім того, дзеркальна поверхня робить кондиціонер майже невидимим. А відображає здатність перегородки візуально подовжує стільницю барної стійки, яка спирається на цю перегородку.

 

І хоча весь інтер’єр це «50 відтінків сірого» без яскравих акцентів тут не обійшлося: в першу чергу їх роль відіграє живопис і кольорові барні крісла Kristalia.

 

Вдалі проекти квартир невеликого метражу часто передбачають «перспективні види», дуже виграшні для маленьких просторів. Ці апартаменти проглядаються наскрізь по двох осях: ванна кімната-вітальня, через прихожу…

 

… і передпокій-кабінет через барну стійку.

 

Вся кухня витримана в чорній гамі: фасади шаф приємно матові, вкрай лаконічні. А «фартух» виконаний з того ж чорного дзеркального скла, що і перегородка між кухнею і вітальнею.

 

Поряд з вікном на кухні організована робоча зона: великий стіл і комфортне офісне крісло. Оскільки на кухні в квартирі неодруженого чоловіка ніхто особливо не «чаклує» таке поєднання функцій приміщення цілком виправдано.

 

Спальня в квартирі змінила пропорції в порівнянні з початковою плануванням: завдяки цьому в неї відмінно вписалися платтяні шафи. А так вона гранично лаконічна: велике ліжко, помітний, дуже «хлопчача» картина стелаж для улюблених книг і іграшок. Велике вікно закривається роль-шторою в колір стін.

 

Чоловіки рідко приймають ванну, тому у ванній кімнаті залишився тільки душ. Душова кабіна без піддону – це виглядає сучасно і брутально, до того ж візуально збільшує ванну кімнату: чим більше в приміщенні підлоги – тим більше воно виглядає.

 

Трохи іронії і кольору: одна зі стін туалету обклеєна кольоровими принтами: з одного боку, це виглядає досить яскраво, з іншого – існує явна алюзія на «фірмове» холостяцького оформлення стін за допомогою вирізок з журналів.

 

Бойлер, пральна і сушильна машина заховані в окремому приміщенні, …

 

… яке відкривається з ванної.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply