Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Декорування, Ідеї, Інтер'єр > Як декорувати вікно?

Як декорувати вікно?


Текстильні штори.
Для оформлення передпокою в більшості випадків штори не потрібні. Ми знаходимося в цьому приміщенні так мало часу, що нам не потрібно «приглушувати» сонячне світло чи ховатися від сторонніх поглядів. Тому оформлення вікна носить виключно декоративний характер. Якщо рами мають правильні пропорції, контури вікна краще зберегти. Для цього шториВиди штор розташовують усередині отвору. Невелике вікно можна оформити самотньої фіранкою, схопленої з одного боку. За допомогою штор арочні вікна можна перетворити на звичайні прямокутні.

Традиційні штори з боків» вікна – не найвдаліший варіант для вікна в невеликому передпокої, але вони мають право на життя в просторих холах зі своїм обличчям.5 питань про тюль і штори

Легка тюль в колір меблів і обробки впорядкує простір холу.

На фото: інтер'єр холу, фотограф Степанов Михайло.На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого архітектурним бюро 5 Radius.На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого архітектурним бюро Романа Леонідова.На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого архітектором Світланою Ільїної.На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого дизайн-студією «Інтер'єри Off-White».

Рулонні або римські. При оформленні передпокою в квартирі декорувати, швидше за все, доведеться фальш-вікно (дзеркало в спеціальному палітурці або фотошпалери у віконній рамі). Не обов’язково використовувати стандартні фіранки. Прекрасна альтернатива їм – рулонні або римські шториРимська штора: крок за кроком з дрібним малюнком. Якщо ж ви хочете обклеїти стіни строкатими шпалерами, краще вибрати однотонний текстиль.

Якщо рами мають правильні пропорції, контури вікна краще зберегти. Рулонні або римські штори не вимагають особливого догляду і нікому не заважають.

Вітраж. Замість скла можна використовувати вітраж: заповнити їм всю поверхню вікна або її частину. Подібний прийом доречний для оформлення передпокою як в класичному, так і сучасному стилі.

На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого дизайнером Євгенією Лід.На фото: інтер'єр холу, фотограф Каро Аван-Дадаєв.На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого архітектурним бюро «Easyplan».

Вітраж – один з популярних прийомів оформлення вікон в передпокоях і холах.

Японські штори-панелі. Аскетична форма робить їх стилістично універсальними і дозволяє грати з фактурою і кольором тканини. У передпокої краще обмежити висоту панелей, піднявши їх на 20-40 см над підлогою.

На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого дизайнером-декоратором Іриною Ивашковой.На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого студією дизайну інтер'єрів «Orni».На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого архітектурним бюро «БОНА».На фото: інтер'єр холу з проекту, реалізованого архітектурної майстерні «Арррх!».
Японські штори-панелі “показані” прихильникам мінімалізму.

ЯК ДЕКОРУВАТИ ПРОСТІР НАВКОЛО ВІКНА?

Якщо віконний отвір має непривабливу форму потрібно мінімізувати значення вікна. Для цього можна закрити його нейтральними шторами, в ідеалі – того ж кольору, що і стіни. Інший спосіб – відвернути увагу від вікна, повісивши навпроти нього яскраву картину або оригінальний аксесуар.

Дзеркало. Природне світло необхідно використовувати максимально, і найпростіше зробити це за допомогою дзеркала. Якщо розмістити відбивну поверхню навпроти вікна, то в приміщенні стане вдвічі світліше. Цікавий прийом – створення «двійника». ДзеркалоВибір дзеркала і догляд за ним навпроти вікна поміщають в раму, що нагадує віконну, і декорують так само, як і справжнє вікно. Приміщення буде залите сонячним світлом, виникне складна візуальна перспектива. А крім того, тісний передпокій здасться більш просторою.

Дзеркало навпроти вікна – цікавий і виграшний варіант, який застосовується для збільшення інсоляції, особливо, якщо оформлення дзеркала повторює оформлення вікна.

Дзеркальна обробка укосів. Ще один популярний прийом. Вузьке вікно буде виглядати більш широким, а його форма наблизиться до квадратної.

Підвіконня. Можна зробити його трохи більш глибоким, а під ним організувати вбудовану тумбуПро тумбах і тумбочках. Або декоративні напівколони. В цілому ж краще залишити підвіконня вільним: не зловживати кімнатними квітами, не перетворювати його на склад непотрібних речей.

Розпис. Низькі арочні вікна на сходовому прольоті можна не завішувати – нехай світло без перепон ллється в квартиру, знову ж економія на електриці. Пустіть розпис на всю стінуХудожній розпис стін не зашторені фігурні вікна самі стануть додатковим прикрасою розписані стіни.

На фото: модель Bryant Mirror від фабрики Porada, дизайн Opera Work in Progress.На фото: модель People Mirror від фабрики Bonacina Pierantonio, дизайн Vigano Giuseppe.На фото: модель D544 від фабрики Aldo Moletta.На фото: модель DELLA FRANCESCA від фабрики Smania.

Часто фігурні вікна самі по собі можуть стати додатковим прикрасою, тому краще декорувати не віконний прем, а простір навколо нього.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply