Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Дизайнерські рішення, Ідеї, Інтер'єр, Меблі > Український дизайнер представив колекцію обпалених меблів

Український дизайнер представив колекцію обпалених меблів


Хто б міг подумати, що обгорілі меблі може виглядати так шикарно і дорого. Колекція “Born 2B Burn” меблів Ярослава Галанта легко може це підтвердити. Український дизайнер створює свої творіння при температурі 1000 градусів.

 

Процес випалу меблів
Процес випалу меблів

 

 

Меблі з колекції обпаленої меблів
Меблі з колекції обпаленої меблів

 

Завдяки запатентованій технології при випалюванні зовсім не страждають внутрішні шари деревини, а на зовнішньому шарі утворюються дивовижні візерунки. Після випалу деревина охолоджується 30-60 хвилин, а потім просочується унікальним складом, який допомагає зафіксувати молекулярну решітку деревини. Колір і фактура готового виробу залежить від концентрації і тривалості впливу.

 

Крісло з колекції Ярослава Галанта
Крісло з колекції Ярослава Галанта

 

Процес кристалізації триває в середньому до місяця при мінімальній вологості і температурі близько 60 градусів. Після чого виріб покривається лаком. Як процес, так і кінцевий результат просто захоплюють.

 

Журнальний столик з колекції Ярослава Галанта
Журнальний столик з колекції Ярослава Галанта

 

Ярослав Галант для творчості обрав мілину в стилі бароко, хоча не відмовляє собі в задоволенні створити якийсь витончений сучасний предмет в цій техніці.

З іншими роботами дизайнера можна познайомитися на його офіційному сайті.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply