Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Інтер'єр > Тканинні ролети: деякі технічні питання монтажу та експлуатації

Тканинні ролети: деякі технічні питання монтажу та експлуатації

Рулонні системи, які сьогодні все частіше використовуються для облаштування вікон, можна монтувати кількома способами. Найбільш популярні варіанти – на стулки вікна і на отвір.

У першому випадку конструкції виконують, насамперед, сонцезахисну роль, у другому, крім цього, служать одним з елементів інтер’єру. Також ролети встановлюються у віконний отвір – ближче до вікна або до краю отвору. Це оптимальний варіант для приміщень з тонкопрофільним заскленням. Правда, в даному випадку слід бути готовим до того, що сучасні рулонні конструкції будуть мати світловий зазор.

Незалежно від способу монтажу, споживач має можливість вибрати тканинні ролети з ланцюговим або пружинним механізмами. Система з ланцюговим механізмом є відкритою: її можна зустріти в якості декору на будь-яких вікнах. Такі рішення можуть встановлюватися як на стулку, так і в (на) отвір або в стелю. Дана система привертає увагу естетичним зовнішнім виглядом, простий в монтажі і легкістю в обслуговуванні. Управляється за допомогою ланцюжка, розташованої як зліва, так і справа. Ланцюжок дозволяє не тільки піднімати і опускати механізм, то і фіксувати його на будь-якій висоті.

Рулонні системи з пружинами управляються за допомогою ручки, яка знаходиться на нижній планці. Такі варіанти часто зустрічаються на мансардних вікнах. Ці рішення можуть використовуватися як у відкритій системі, так і з застосуванням напрямних, встановлених з боків полотна. Це зручно, коли потрібно декорувати поворотно-відкидні вікна.

Як ланцюговий, так і пружинне управління використовується в ролетах з мінікасетою, що належать до закритих систем. Такі тканинні жалюзі встановлюються на стулку за допомогою саморізів або монтажного скотча. Кожна система має декоративний короб.

Текст російською мовою тут.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.