Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Декорування, Дизайнерські рішення, Меблі > Стілець “Chaise”, створений без єдиного цвяха і краплі клею

Стілець “Chaise”, створений без єдиного цвяха і краплі клею


Французький дизайнер Benjamin Mahler вирішив повторити подвиг будівельників минулого століття, які будували хати без єдиного цвяха, і створив унікальну модель стільця “Chaise”. Причому меблі він збирав виключно вручну, використовуючи тільки міцні дерев’яні прути і еластичну стрічку, що віддалено нагадує звичайні банківські гумки, якими скріплюють пачки купюр.

 

Стілець Chaise без цвяхів і клею
Стілець Chaise без цвяхів і клею

 

Крім прутів, стрічки та умілих рук, Benjamin Mahler не знадобилося більше нічого. Ну хіба що трохи кмітливості і фантазії. Сам дизайнер стверджує, що його модель досить міцна і здатна витримати навантаження до 100 кілограмів. Дивлячись на зовні крихкий стілець, в це віриться насилу. Однак це дійсно так.

 

Стілець Chaise, створений з дерев'яних прутів
Стілець Chaise, створений з дерев’яних прутів

 

Правильно розрахована конструкція грамотно розподіляє навантаження на поверхню сидіння, уникаючи поломки дерев’яних прутів. Що стосується еластичної стрічки, то її якість теж не підлягає сумніву. Рівно як і талант творця оригінального стільця.

 

Стілець Chaise, створений без єдиного цвяха і краплі клею
Стілець Chaise, створений без єдиного цвяха і краплі клею

 

До речі, схожу колекцію меблів створив японський студент дизайнерського факультету Daigo Fukawa. Тільки в його випадку дерев’яні прути замінила жорстка дріт, а колекція крім стільців налічує також диван, стільці і табуретки.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply