Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Інтер'єр > Стельовий карниз для штор дозволяє створювати красиві інтер’єри

Стельовий карниз для штор дозволяє створювати красиві інтер’єри


Кожна господиня прагне створити у своєму будинку максимальний затишок, одним з головних елементів якого є красиво оформлені віконні прорізи. Справжнім помічником у цьому непростому завданні виступають карнизи для штор, з допомогою яких можна реалізувати будь-які, навіть самі нестандартні рішення. Серед переваг таких варіантів оформлення віконних прорізів – можливість візуально розширити простір і створити красивий декор для стін.

У великому сімействі карнизів особливе місце займають стельові моделі, призначені для установки як на стелю, так і на стіну. Детальніше про них можна прочитати тут. Вони являють собою профілі з напрямними, по яких штори переміщуються по всій площині.

Для виготовлення такої продукції найчастіше використовується алюміній або пластик. Алюмінієвий профіль відрізняється міцністю, практичністю, надійністю, стійкістю до вологи і горінню, здатністю витримувати великі навантаження. Його поверхня не вигоряє і не вбирає бруд. Виробники наносять на свою продукцію полімерне покриття, яке надійно захищає стельовий карниз для штор з алюмінію від різного роду впливів і продовжує термін експлуатації виробу. Щоб утримувати в чистоті алюмінієві карнизи, досить протирати їх періодично вологою ганчіркою без використання миючих і чистячих засобів.

Пластикові профілі будуть чудово виглядати в будь-яких сучасних інтер’єрах. Вони мають привабливий зовнішній вигляд і представлені на ринку в широкому розмаїтті відтінків. Для виготовлення пластикових карнизів використовується пластик високої щільності, тому конструкція виходить міцною і надійною. Стельові моделі з цього матеріалу волого – та вогнестійкі, відрізняються простотою догляду і легкістю монтажу. Красиво виглядають моделі, доповнені підсвічуванням з світлодіодної лампи, яка встановлюється після карниза і розміщується за ним.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.