Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Інтер'єр > Романтичний інтер’єр в квартирі

Романтичний інтер’єр в квартирі

У чому полягають основні риси романтичного стилю

Романтичний стиль асоціюється з теплотою і затишком, і квартира обставлена в такому стилі, добре підійде для мешканців будь-якого віку.

Романтичний стиль пройшов крізь віки, і в наш час продовжує дарувати тепло дому, і підкорювати серця людей. Помилкою було б вважати, що його застосовують тільки сімейні пари – інтер’єр в такому стилі можна зустріти в будинках з мешканцями різного віку, характеру і соціального статусу. На відміну від частини інших видів інтер’єру, він не вимагає значних вкладень, однак необхідність в розумінні його особливостей все одно залишається.

Колірна гамма романтичного інтер’єру виконана у світлих і пастельних тонах. Нерідко в ньому зустрічаються предмети обстановки рожевого або коричневого відтінку, але вони лише підкреслюють загальний стиль кімнати. Приміщення буде здаватися чистим і світлим при будь-якому освітленні. Маленькі кімнати здадуться великими за розміром, ніж вони є насправді, і позбавлять від мимовільного відчуття «давили» стін.

Меблі для формування нового стилю в квартирі краще купувати з дерева. Зовсім не обов’язково, щоб вона була новою – округлі столики, широкі дивани і старовинні комоди були б як не можна до речі. Сучасні магазини продають досить мало речей, які можна було б використовувати для оформлення кімнати в потрібному ключі, але щоб не витрачатися на її виготовлення на замовлення, можна використовувати предмети обстановки, якими користувалися попередні покоління. У багатьох випадках вона потребує невеликого косметичного ремонту – але не обов’язково навіть приводити її у бездоганне стан, адже легка потертість і відчуття віку підуть тільки на користь.

Дизайнери інтер’єру поступово відходять від застарілого принципу організації освітлення за допомогою єдиного джерела, розташованого у центрі стелі. Романтичний інтер’єр навпаки, не може обійтися без цього, хоча бажано передбачити і кілька додаткових світильників на стінах або стелі. Легкі тіні і деякі «недоліки» освітлення від центральної люстри – це теж частина інтер’єру. Якщо знадобитися додаткового освітлення, завжди можна включити кілька ламп або бра.

В якості матеріалу, використовуваного для додаткового декору, добре підійдуть шовк, оксамит і інші тканини, які можуть бути задрапіровані в фалди і складки. Обов’язковими елементами на вікнах є штори і тюль. На підлозі можна розташувати товстий килим, на якому можна розкидати кілька декоративних подушок, які добре підійдуть до вашого інтер’єру. На стінах або на підлозі можна поставити кілька дзеркал, оздоблених під старовину. При можливості в одній з кімнат бажано встановити декоративний, або справжній камін. У випадку з вибором останнього варіанту необхідно додатково проконсультуватися щодо організації витяжки і техніки безпеки.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.