Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Декорування, Ідеї, Новорічні декорації > Як прикрасити будинок для зустрічі Року Коня

Як прикрасити будинок для зустрічі Року Коня

Рік синього коняПерш ніж зустрічати новорічного красеня-коня, потрібно ретельно підготуватися до її приходу.

Спершу слід згадати, в якому середовищі він зазвичай живе. Як правило, це степи, поля і луки, де кінь може добряче побігати. Це означає, що при прикрасі будинку повинні бути використані тільки натуральні матеріали, наприклад, такі, як дерево. Саме в цьому році у нас з’явилася можливість вдатися до допомоги недорогих і доступних матеріалів для декорування будинку, проявивши фантазію. Дизайнери, наприклад, радять наламати невеликі гілочки і, додавши до них вату і пінопласт, створити ілюзію зимового лісу прямо в квартирі!

Як ми вже зрозуміли – кінь любить більшу частину свого часу перебуває на полях і луках, отже ніяк не можна забути про рослинах при прикрасі будинку! В кожній кімнаті (якщо ви зустрічаєте новий рік на квартирі) повинні знаходиться квіти: по-перше, вони стануть відмінним оформленням навіть самого непримітного приміщення, а по-друге, вони виділяють самі ніжні аромати! Крім живих рослин, відмінною прикрасою можуть стати засушені квіти і колоски пшениці і вівса. Їх також слід розміщувати у вазах. Що стосується дерев’яних виробів для декорування квартири, то ними можуть стати народні розписні російські ложки і тарілки і навіть матрьошки. Саме тому році Коні так властивий сільський, простий стиль оформлення.

Кінь дуже красива і граціозна тварина. Не дивно, що їй можна милуватися годинами! У зв’язку з цим, в будинку має бути хоча б одна фігурка коня, яка просто зобов’язана перебувати на самому видному місці. Такий фігуркою може стати як магніт на холодильник, так і повноцінна статуя коня (якщо дозволяють розміри квартири, звичайно). Крім сувенірів з конем, у приміщенні повинен бути присутнім і інший атрибут, який властивий коні – підкова. Хоч і кажуть, що підкова приносить щастя тільки в тому випадку, якщо ви її знайшли випадково де-небудь на дорозі, проте в цьому році все буде по-іншому. Зовсім необов’язково її шукати, можна просто купити в магазині сувенір у вигляді підкови, а кінь уже сама додасть до неї щастя, удачі і благополуччя. Підкови зазвичай прикрашають місце над вхідними дверима, але тим не менш, допускається її використання, і при оформленні новорічного столу. Також дизайнери звертаються до інших елементів кінської упряжі: бубонцям і дзвіночків.

Останнім штрихом при оформленні будинку стане розпис вікон. Крім традиційних паперових сніжинок можна спробувати намалювати кінь, запряжений у сани на тлі новорічних будинків.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply