Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Ідеї, Краса > Манікюр на Новий рік

Манікюр на Новий рік

Говорячи про наступаючий новий 2014 рік, навряд чи хто-то ще не усвідомив, що прийдешнім роком стане рік коня. А кінь, як відомо, тварина аристократична. Тому забудьте про надуманість і химерності в образі і відкрийте власну оригінальність максимальної природності.

Поговоривши про зачісках, макіяжі та одязі для святкування зустрічі Нового року, про настільки дрібним, але значимої деталі як манікюр забувати все ж не варто. Як повинні виглядати Ваші кігтики при зустрічі нового року, щоб сподобатися його господині ми і розповімо.

Згадавши насамперед про природності і натуральності, будемо дотримуватися цього правила і в манікюрі. Жодних надто довгих нігтів, нарочито загострених або з грубими прямокутними куточками. Максимально природні лінії – овальна і мигдалеподібна форми вибиваються в лідери. Довжина при цьому рекомендується середня або навіть коротка.

Обміркувавши свій новорічний образ – приступайте до манікюру. Звичайно, нігті не повинні погоджуватися квітам total look-а, але один головний колір можна продублювати в якій-небудь його відтінку. Тим самим, найбільш актуальними кольорами новорічного манікюру стануть всі відтінки синього, фіолетовий, сливовий, сірий, смарагдовий, коричневий і навіть чорний! Врахуйте, що перламутру в цих кольорах краще уникнути.

Любителькам класики не варто засмучуватися – всіма улюблений френч не втрачає своєї актуальності. Хіба що ви можете з ним «пограти» додавши темних тонів на один з пальчиків. А ось від аплікацій у вигляді стразів і квіткових наклейок варто відмовитися – продешевіть. Однак, декорування слюдою або фольгою – зіграють на руку оригінального образу в Новорічну ніч.

Класикою для багатьох, як відомо, став червоний лак, причому як глибокий винний, так і викликає яскраво-червоний. Не варто змінювати себе, адже в прийдешньому році це рішення манікюру буде як і раніше залишатися в мейнстрімі, особливо у додатку спокусливих червоних губ.

Також у тренді прийдешнього року будуть стали вже популярними матові лаки. Красиво доповнять образ матові нігтики глибоких темних тонів. При цьому один ніготь на кожній руці стоїть увінчати великими блискітками або вищезгаданої слюдою.

Для любительок бути ідеальною до кінчиків нігтів, можна задовольнятися не тільки манікюром, але і педикюром. Самим актуальним вибором для педикюру в новорічну ніч стануть темно-сині, сливові, фіолетові і глибокі червоних нігті.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply