Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Uncategorized > Інтер’єр квартири в морському стилі: для кожної кімнати – свої ідеї

Інтер’єр квартири в морському стилі: для кожної кімнати – свої ідеї


В інтер’єрах багатьох приватних приміщень сьогодні можна зустріти морські мотиви. Такий варіант облаштування квартири або будинку привертає увагу своєю оригінальністю, ефектністю, відчуттям простору. У такому популярному стилі оформляється будь-яка кімната. Подивитися варіанти оформлення інтер’єрів в морському стилі можна, перейшовши по посиланню http://exeapartments.com; також тут представлена інформація про інші способи облаштування удома або квартири.

Мабуть, найчастіше морська тематика зустрічається у ванних кімнатах. Щоб створити такий настрій, використовують плитку і мозаїку відповідних відтінків – бірюзового, блакитного, синього. Завіска теж вибирається з морським малюнком, наприклад, риб або черепашок. До речі, за допомогою черепашок можна прикрасити дзеркало. Доречний буде і килимок пісочного кольору, що нагадує пісок на морському узбережжі.

Привнести мотиви моря і сонця можна і у вітальню. Гармонійно виглядатимуть диванні подушки з відповідним малюнком. Обов’язковий аксесуар – акваріум, в якому плавають рибки із строкатим забарвленням. Дизайнери рекомендують виділити окрему поличку, куди можна ставити сувеніри, привезені з відпочинку на курортах.

Спальня в морському стилі – теж хороший варіант. Можна підібрати красиві картинки на цю тематику або фотошпалери. У спальні повинні переважати біло-блакитні забарвлення (завіски, постільна білизна і інш.).

Морська кухня? А чом би і ні? Для прикраси кухні можна використовувати штурвал, якорі та інші корабельні деталі. А для завісок вибрати тканину в смужку.

Діти, відзначає irisnetwork.net, поза сумнівом, зрадіють, якщо батьки вирішать оформити їх особистий простір в такому стилі, Дівчатка, швидше за все, виберуть фотошпалери з дельфінами, хлопчики – зображення піратів або парусники. Вітаються підвісний гамак і канат.

Як бачимо, ідей множина, залишилося тільки утілити їх в життя.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.