Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Дизайнерські рішення > Домашня безпека під силу рольставням

Домашня безпека під силу рольставням

Рольставнями називаються захисні жалюзі, які згортаються в рулон. Зовні вони можуть нагадувати звичайні жалюзі, але їх функції дещо відрізняються. Рольставні призначені для того, щоб захищати вікна і двері офісів, магазинів, банків, гаражів, торгових павільйонів, будинків і квартир. Рольставні вмонтовуються зовні, таким чином, захищаючи приміщення не тільки від променів сонця, сторонніх очей недоброзичливців, але і від непроханих гостей. Тому можна не турбуватися, що злодії робитимуть замах на чуже майно. Рольставні сьогодні продаються по всій країні. Досить ввести в пошуковій системі слово рольставні, наприклад, і можна одержати вичерпну інформацію про те, де їх можна придбати в потрібному місті.

Як вибрати рольствані

Рольставні відрізняються своєю особливою конструкцією, що складається з полотна, зробленого з ламелей, напрямних, що , забезпечують рух ламелей, захисного короба, підшипників і валу. Ціна рольставні визначається їх функціональним наповненням і зовнішнім виглядом.

Найбільш поширені і популярні моделі рольставней мають сталеві або алюмінієві ламелі. Алюміній в поєднанні з магнієм і кремнієм перетворюється на дуже міцний матеріал. Сталь же відрізняється своєю «примхливістю», вона може іржавіти і її краще оберігати від подряпин.

Сталеві рольставні прослужать порядку двух-трех років, а екструдовані – і того більше – термін їх експлуатації – до п’яти років.

Міцність рольставней залежить, в першу чергу, від ширини ламелей. Безпека зростає із збільшенням ширини ламелі. Стандартна ширина алюмінієвого профілю знаходиться в межах 37-77 мм. Вона указується на упаковці. Сталь же може мати ширину 40-77мм.

Рольставні можуть управлятися двома способами – механічним і автоматичним.

Джерело: http://postup.in.ua

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.