Много шаблонов для WordPress на wordpreso.ru
Вы просматриваете: Главная > Декорування, Інтер'єр > Богемський стиль декору інтер’єру: бурлеск кольору, фактур і деталей

Богемський стиль декору інтер’єру: бурлеск кольору, фактур і деталей

Богемський стиль декору
Королівство Богемія, проіснувало всього сім століть (1212-1918) і постійно перебуває під каблуком Німеччини та Австро-Угорщини, все ж зуміло створити і власну самобутню культуру, яка збереглася в історії завдяки унікальним робіт декоративно-прикладного мистецтва і колоритним житлових інтер’єрів, виконаним в особливій стилістиці. Через нескінченні політичні і релігійні чвари і воєн земля Богемії ніколи не належала своєму споконвічному народу, а тому люди були змушені або ставати підневільними працівниками з мізерним клаптиком землі, або кочувати в дерев’яних фургонах по селах, заробляючи ремісничим промислом. Мабуть, як протест проти такого жалюгідного існування або як данина високорозвиненої культури доморощених прикладних мистецтв будинки городян, селян і кибитки блукачів прикрашалися надлишково, яскраво і навіть бурлескно. Барвистий домотканий і розшитий текстиль, в’язані пледи та скатертини, латунний і мідний посуд, розфарбовані дерев’яні предмети меблів і фігури, світильники з кольорового скла… Все це «циганське» багатство перекочувало і в сучасну естетику оформлення інтер’єру.

Богемський стиль декору - яскраві візерунки

Оптимізм і бурлеск

Богемський стиль, в просторіччі «бохо» – це достаток деталей, великі квіткові орнаменти, меланж яскравих кольорів і багатих фактур, велику кількість важкої багатошарової бахроми, вишивки, кольорового скла і кришталю, фарбована дерев’яна або плетені ротангові меблі, карбовані дзеркальні рами і плафони з гнутого металу. В цей колоритний коктейль можна також включити антикварні предмети меблів з майстерною орнаментальної інкрустацією або розписом. Особливою родзинкою інтер’єру може стати серія кованих світильників з вітражними стеклами або віконні вітражі в насиченій колірній гамі. Одним з оригінальних прийомів бохо є унікальний фасон драпірування крісел і диванів клаптями різних за кольором і фактурою декоративних тканин. Це дуже живий, темпераментний і енергійний стиль, здатний привнести в інтер’єр заряд оптимізму і життєрадісності.

Деталі інтер'єру - блакитні візерунки

Яскраві кольори інтер'єру

Декор у дусі німецьких казок

Квіткові мотиви

Контрастні кольори в інтер'єрі - деталі

Богемський текстильТканини та рослини - селянський побут богемський

Візерунки нагадують віконні вітражі

Текстиль з візерунками для особливого настрою в домі

Піаніно, як предмет декору богемського

Дерев'яне крісло і залізні фігурки

Традиційна кухонне начиння

Богемська стилістика близька циганської

Яскрава стіна і безліч деталей в інтер'єрі

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply