У московському метро змінять дизайн урн | Журнал "Декор Инфо": декор и флористика, идеи декора, тенденции в интерьере
slide-1
slide-1

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

slide-2
slide-2

Если вы решили воспользоваться услугами профессионалов в вопросе декорирования интерьера, тогда вы должны ориентироваться...

Читать далее

slide-3
slide-3

Изначально стиль хай тек появился в архитектуре, и на много позже его стали использовать в интерьер оформлениях помещений.

Читать далее

slide-4
slide-4

В конце девятнадцатого века, символизируя собой, отход в оформлении интерьеров по классическим канонам возник стиль модерн.

Читать далее

slide-5
slide-5

На данный момент в моде этника. Это может быть индейский, африканский, японский стиль в дизайне.

Читать далее

slide-6
slide-6

Чтобы не ошибиться при оформлении своего интерьера и не сделать его скучным, монотонным и вообще, совсем не таким...

Читать далее

slide-7
slide-7

Каких бы размеров и была ваша квартира, большой или малогабаритной, с помощью верно подобранного цвета вы можете...

Читать далее

slide-8
slide-8

Самое приятное занятие в обустройстве дома – это декор стен. Вот несколько идей, которые можно реализовать своими руками, причем практически из ничего.

Читать далее

slide-9
slide-9

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

WAP-версия
slide-10
slide-10

Для того, чтобы изменить кухонный гарнитур, который вам давно надоел, не обязательно покупать новый.

Читать далее

У московському метро змінять дизайн урн

У столичному метро очікується масштабне оновлення дизайну. Про це повідомляє m24.ru з посиланням на технічну документацію ГУП «Московський метрополітен».

Урни для використаних квитків будуть оформлені у фірмовому стилі столичного метрополітену — на них з'являться спеціальні наклейки. Оновлені інформаційні стенди п'яти видів розмістять у вестибюлях метро і біля кас. Також зміниться дизайн карток, на яких вказується ім'я співробітника, — тепер там з'явиться побажання приємного шляху.

На ці роботи планується витратити до 14,3 мільйона рублів, вони повинні завершитися до липня 2016 року.

Стенди екстреного виклику поміняють колір червоно-сірий, на них змінять деякі написи і символіку розмістять московського транспорту.

У терміналів для оплати проїзду зміниться дизайн, вони зможуть приймати банківські картки.

Також до осені повинні бути розроблені нові схеми метро. На них з'являться написи не тільки російською і англійською, а французькою, іспанською, арабською та китайською мовами.

5 лютого стало відомо, що Москва планує заощадити близько 80 мільярдів рублів на будівництво нових станцій метро. Про це повідомив заступник мера Москви з питань містобудівної політики і будівництва Марат Хуснуллін, профіль якого можна переглянути тут.

За його словами, для цього при будівництві буде використаний так званий «мадридський метод». Він передбачає замість звичних двох тунелів і платформи посередині прокладку одного тунелю, по якому проходять два шляхи. За допомогою цієї новації буде побудовано 10 станцій Третього пересадочного контуру і чотири станції ділянки нової Кожуховской лінії від «Косино» до «Нижегородська».