Розроблений Захою Хадід дизайн аеропорту в Пекіні шокував китайців | Журнал "Декор Инфо": декор и флористика, идеи декора, тенденции в интерьере
slide-1
slide-1

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

slide-2
slide-2

Если вы решили воспользоваться услугами профессионалов в вопросе декорирования интерьера, тогда вы должны ориентироваться...

Читать далее

slide-3
slide-3

Изначально стиль хай тек появился в архитектуре, и на много позже его стали использовать в интерьер оформлениях помещений.

Читать далее

slide-4
slide-4

В конце девятнадцатого века, символизируя собой, отход в оформлении интерьеров по классическим канонам возник стиль модерн.

Читать далее

slide-5
slide-5

На данный момент в моде этника. Это может быть индейский, африканский, японский стиль в дизайне.

Читать далее

slide-6
slide-6

Чтобы не ошибиться при оформлении своего интерьера и не сделать его скучным, монотонным и вообще, совсем не таким...

Читать далее

slide-7
slide-7

Каких бы размеров и была ваша квартира, большой или малогабаритной, с помощью верно подобранного цвета вы можете...

Читать далее

slide-8
slide-8

Самое приятное занятие в обустройстве дома – это декор стен. Вот несколько идей, которые можно реализовать своими руками, причем практически из ничего.

Читать далее

slide-9
slide-9

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

WAP-версия
slide-10
slide-10

Для того, чтобы изменить кухонный гарнитур, который вам давно надоел, не обязательно покупать новый.

Читать далее

Розроблений Захою Хадід дизайн аеропорту в Пекіні шокував китайців

Форми найбільшого в світі будівлі аеропорту, спроектованого архітектором Захою Хадід, здивували китайських інтернет-користувачів схожістю з обрисами інтимної частини жіночого тіла.

Фотографію 3D-моделі терміналу розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo популярний блогер Янг Джинлін, пише Daily Mail.

Архітектурний проект нового терміналу аеропорту в Пекіні був оприлюднений ще у квітні 2015 року, але дивну схожість китайці помітили тільки зараз, коли в Weibo з'явилося тривимірне зображення майбутньої будівлі. Один з користувачів написав у коментарях до публікації, що аеропорт є не що інше, як «пам'ятник репродуктивного органу», інший задався питанням: чи не стала частина жіночого тіла натхненням для автора проекту.

Багато користувачів Weibo, втім, виступили на захист проекту Захи Хадід.

Новий термінал пекінського аеропорту стане найбільшим у світі, його будівництво планується завершити у 2018 році.

Заха Хадід — британський архітектор, дизайнер і художник іракського походження — померла в Майамі 31 березня поточного року. Хадід стала першою жінкою, що отримала престижну премію у галузі архітектури — Прітцкерівську. Нею створені проекти Національний музей мистецтв XXI століття в Римі, центр водних видів спорту Олімпіади-2012 в Лондоні, будівлі Опери в Гуанчжоу, Центру сучасного мистецтва Розенталя в Цинциннаті. Влітку 2015 року персональна виставка архітектора пройшла в Державному Ермітажі в Санкт-Петербурзі.