Volkswagen представить у Франкфурті Golf Sportsvan | Журнал "Декор Инфо": декор и флористика, идеи декора, тенденции в интерьере
slide-1
slide-1

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

slide-2
slide-2

Если вы решили воспользоваться услугами профессионалов в вопросе декорирования интерьера, тогда вы должны ориентироваться...

Читать далее

slide-3
slide-3

Изначально стиль хай тек появился в архитектуре, и на много позже его стали использовать в интерьер оформлениях помещений.

Читать далее

slide-4
slide-4

В конце девятнадцатого века, символизируя собой, отход в оформлении интерьеров по классическим канонам возник стиль модерн.

Читать далее

slide-5
slide-5

На данный момент в моде этника. Это может быть индейский, африканский, японский стиль в дизайне.

Читать далее

slide-6
slide-6

Чтобы не ошибиться при оформлении своего интерьера и не сделать его скучным, монотонным и вообще, совсем не таким...

Читать далее

slide-7
slide-7

Каких бы размеров и была ваша квартира, большой или малогабаритной, с помощью верно подобранного цвета вы можете...

Читать далее

slide-8
slide-8

Самое приятное занятие в обустройстве дома – это декор стен. Вот несколько идей, которые можно реализовать своими руками, причем практически из ничего.

Читать далее

slide-9
slide-9

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

WAP-версия
slide-10
slide-10

Для того, чтобы изменить кухонный гарнитур, который вам давно надоел, не обязательно покупать новый.

Читать далее

Volkswagen представить у Франкфурті Golf Sportsvan

Компанія Volkswagen розсекретила концепт Golf Sportsvan, який вже у середині наступного року повинен переродитися в новий серійний компактвен і прийти на зміну моделі Golf Plus.

Volkswagen Golf Sportsvan Concept, який німці представлять в рамках 65-го Франкфуртського автосалону, – це концептуальна версія наступника компактвена VW Golf Plus. «Живу» модель ми ще, зрозуміло, не бачили, але вже можна констатувати: назва прототипу підібрана вірно – відчувається і «Sports», і власне «van».

Якщо порівнювати Sportsvan з нинішнім Golf Plus, заснованим на «Гольфі» шостого покоління, то перший значно більше – на 134 мм довше (разом 4338 мм) і на 48 мм ширше (1807 мм), але на 14 мм нижче (1578 мм). Колісна база «Спортсвена» – 2685 мм – на 48 мм перевищує показник звичайного хетчбека Golf. За об'ємом багажного відділення новинка знову ж таки перевершує актуальний Golf Plus – 498 л проти 424! Втім, навіть цю істотну різницю можна збільшити ще на 66 л – якщо задній диван, що складається в пропорції 40:20:40, максимально зрушити вперед (діапазон подовжнього регулювання – 180 мм). Граничний же об'єм «трюму» перевалює за півтора кубометри. Також важливо, що в салоні завдяки передньому пасажирському сидінню, що складається, можна перевозити об'єкти завдовжки до 2,5 м.

Volkswagen Golf Sportsvan, як і інший «Гольф» сьомого покоління, побудований на модульній передньопривідний платформі MQB. Йому (читай «майбутньому Golf Plus», який, як ми розуміємо, перейменують вже в Sportsvan) також доступні новітні чотирициліндрові турбомотори: бензинові – потужністю від 85 до 150 к.с., дизельні – продуктивністю від 110 до 150 к.с. Зі всіма двигунами, за винятком 85-сильного, поєднується опціональний преселективний «робот» DSG.

Можливе оснащення – багатюще. Тут і електронно-керовані амортизатори DCC, і адаптивні фари з світлодіодними елементами, і активний круїз-контроль з функцією екстреного гальмування на міських швидкостях, і «асистент», що утримує автомобіль в межах смуги, і «самопаркувальник», не говорячи вже про систему моніторингу «мертвих» зон і численні мультимедійні комплекси, доступні на вибір.

Серійна версія Volkswagen Golf Sportsvan Concept з'явиться у середині наступного року.