Duster – нові мотор і оснащення | Журнал "Декор Инфо": декор и флористика, идеи декора, тенденции в интерьере
slide-1
slide-1

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

slide-2
slide-2

Если вы решили воспользоваться услугами профессионалов в вопросе декорирования интерьера, тогда вы должны ориентироваться...

Читать далее

slide-3
slide-3

Изначально стиль хай тек появился в архитектуре, и на много позже его стали использовать в интерьер оформлениях помещений.

Читать далее

slide-4
slide-4

В конце девятнадцатого века, символизируя собой, отход в оформлении интерьеров по классическим канонам возник стиль модерн.

Читать далее

slide-5
slide-5

На данный момент в моде этника. Это может быть индейский, африканский, японский стиль в дизайне.

Читать далее

slide-6
slide-6

Чтобы не ошибиться при оформлении своего интерьера и не сделать его скучным, монотонным и вообще, совсем не таким...

Читать далее

slide-7
slide-7

Каких бы размеров и была ваша квартира, большой или малогабаритной, с помощью верно подобранного цвета вы можете...

Читать далее

slide-8
slide-8

Самое приятное занятие в обустройстве дома – это декор стен. Вот несколько идей, которые можно реализовать своими руками, причем практически из ничего.

Читать далее

slide-9
slide-9

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

WAP-версия
slide-10
slide-10

Для того, чтобы изменить кухонный гарнитур, который вам давно надоел, не обязательно покупать новый.

Читать далее

Duster – нові мотор і оснащення

Після фейсліфтінгу кросовера Dacia Duster дісталися новий 125-сильний турбомотор 1.2, не доступне раніше устаткування, зокрема активний круїз-контроль і парктронік, а також покращена шумоізоляція і перекроєний салон. Вже відомо, що в Німеччині ціна оновленої моделі залишилася тією самою.

Оновлений Dacia Duster (версію для нашого ринку, що випускається під брендом Renault, мабуть, покажуть трохи пізніше) ми вже встигли розгледіти – перші офіційні зображення екстер'єру з'явилися близько двох тижнів тому. Але сьогодні, прямо перед світовою прем'єрою моделі на автосалоні у Франкфурті, румунська «дочка» Renault виклала в Мережу докладний прес-реліз про фейсліфтовий кросовер, який довів нам, що зміни в зовнішності – це ще квіточки!

Серед найважливішого варто відзначити новий чотирициліндровий турбомотор 1.2 The 125, який розвиває 125 к. с., причому 90% максимального моменту, що крутить, – вже з 1500 об/хв. Є вірогідність, що у нас його місце займе нинішній 102-сильний «атмосферник» 1.6 (його напевно збережуть і для оновленої моделі кросовера). Залишиться в строю і турбодизель 1.5 dCi потужністю 90 і 110 к. с.

Також в списку значущих змін числяться покращена шумоізоляція, мультимедійна система Dacia MEDIA NAV з навігацією, кольоровим сенсорним дисплеєм і підтримкою Bluetooth, автодоводчики електросклопідйомників (тільки на водійських дверях), датчик температури зовнішнього повітря, активний круїз-контроль з електронним обмежувачем швидкості і парктроник. У салоні – нові приладовий щиток, передня панель, крісла, а також задній диван з посиленою спинкою. Система динамічної стабілізації, ABS з функцією допомоги при екстреному гальмуванні, подушки безпеки (для водія, переднього пасажира плюс бічні «шторки») – всім цим може бути обладнаний оновлений Dacia Duster в специфікації з моторами, що задовольняють еконорми Євро-5.

У Dacia повідомляють, що в Німеччині ціна базової версії (10 490 євро) не змінилася. Сподіватимемося, що і «наш» Renault Duster якщо і подорожчає, то це буде обумовлено багатшим базовим оснащенням.