Audi A3 кабріолет «схуднув» і покращав | Журнал "Декор Инфо": декор и флористика, идеи декора, тенденции в интерьере
slide-1
slide-1

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

slide-2
slide-2

Если вы решили воспользоваться услугами профессионалов в вопросе декорирования интерьера, тогда вы должны ориентироваться...

Читать далее

slide-3
slide-3

Изначально стиль хай тек появился в архитектуре, и на много позже его стали использовать в интерьер оформлениях помещений.

Читать далее

slide-4
slide-4

В конце девятнадцатого века, символизируя собой, отход в оформлении интерьеров по классическим канонам возник стиль модерн.

Читать далее

slide-5
slide-5

На данный момент в моде этника. Это может быть индейский, африканский, японский стиль в дизайне.

Читать далее

slide-6
slide-6

Чтобы не ошибиться при оформлении своего интерьера и не сделать его скучным, монотонным и вообще, совсем не таким...

Читать далее

slide-7
slide-7

Каких бы размеров и была ваша квартира, большой или малогабаритной, с помощью верно подобранного цвета вы можете...

Читать далее

slide-8
slide-8

Самое приятное занятие в обустройстве дома – это декор стен. Вот несколько идей, которые можно реализовать своими руками, причем практически из ничего.

Читать далее

slide-9
slide-9

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

WAP-версия
slide-10
slide-10

Для того, чтобы изменить кухонный гарнитур, который вам давно надоел, не обязательно покупать новый.

Читать далее

Audi A3 кабріолет «схуднув» і покращав

Компанія Audi показала на своєму телеканалі кабріолет A3 нового покоління. У Європі ціна A3 Cabriolet з 1,4-літровим 140-сильним мотором складе 31 700 євро. Новинка прикрашатиме стенд марки на автосалоні у Франкфурті.

Новий Audi A3 Cabriolet в порівнянні з попередньою моделлю підріс: його довжина збільшилася з 4,24 до 4,42 м, колісна база – від 2,58 до 2,60 м, а ширина – з 1,77 до 1,79 метра. У висоту автомобіль зменшився на 15 міліметрів. Це дозволило дизайнерам Audi надати кабріолету елегантнішому і спортивному вигляду, при цьому об'єм багажника виріс на 60 літрів, а його завантаження стало зручніше. Змінився і розмір колісних арок – крім того що вони стали виглядати більш «м'язистий», тепер можлива установка коліс на 19-дюймових дисках. Вага автомобіля знизилася і рівний 1365 кілограмам, що на 50 кіло менше, ніж у попередника.

У передній частині Audi A3 Cabriolet відрізняється від попереднього покоління гратами радіатора Singleframe. У головній оптиці кабріолета опціонально використовуються фари з світлодіодною технологією. Причому Audi — єдина компанія, яка сьогодні пропонує в сегменті компактних автомобілів світлодіодні фари з функцією автоматичної корекції. Рамка лобового скла виконана з алюмінію. Алюмінієва ж декоративна планка «оббігає» по всій протяжності кузов автомобіля. Дизайн «лінії торнадо» і обкреслені поверхні панелей з боків створюють захоплюючу гру світла і тіні.

Новинка одержала складаний матерчатий верх з каркасом з магнієвого сплаву. Дах кабріолета можна скласти автоматично за 18 секунд на швидкості до 50 кілометрів в час. У стандартному варіанті пропонується дах з тканини чорного кольору. Опціонально доступні версії чорного, сірого або коричневого. Вони володіють покращеною шумоізоляцією з шару піни, яка знижує і без того низький рівень шуму всередині. Вітрозахисний екран є стандартним для лінії обробки Ambiente. У ньому ж пропонується підігрів зони голови водія і переднього пасажира.

Активна система захисту від перекидання складається з двох підпружинених пластин, які втоплені в кузов.

Спочатку на ринку з'явиться кабріолет Audi A3 з трьома доступними для вибору варіантами силового агрегату: бензиновими турбомоторами об'ємом 1,4 і 1,8 літра потужністю 140 і 180 к.с. і дволітровим турбодизелем потужністю 150 к.с. 180-сильна версія оснащуватиметься 7-ступінчастою трансмісією S tronic, а 150-сильний і дизельний варіанти запропонують з 6-ступінчастою «механікою».

Пізніше з'явиться заряджена версія кабріолета – S3, оснащена 2-літровим бензиновим TFSI потужністю 300 к.с. і максимальним моментом, що крутить, 380 Нм. Топову версію оснастять аудіосистемою Bang & Olufsen та інформаційно-навігаційною системою MMI Navigation plus з семидюймовим монітором. У Європі ціна A3 Cabriolet з 1,4-літровим 140-сильним мотором складе 31 700 євро.