Автодизайн | Журнал "Декор Инфо": декор и флористика, идеи декора, тенденции в интерьере
slide-1
slide-1

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

slide-2
slide-2

Если вы решили воспользоваться услугами профессионалов в вопросе декорирования интерьера, тогда вы должны ориентироваться...

Читать далее

slide-3
slide-3

Изначально стиль хай тек появился в архитектуре, и на много позже его стали использовать в интерьер оформлениях помещений.

Читать далее

slide-4
slide-4

В конце девятнадцатого века, символизируя собой, отход в оформлении интерьеров по классическим канонам возник стиль модерн.

Читать далее

slide-5
slide-5

На данный момент в моде этника. Это может быть индейский, африканский, японский стиль в дизайне.

Читать далее

slide-6
slide-6

Чтобы не ошибиться при оформлении своего интерьера и не сделать его скучным, монотонным и вообще, совсем не таким...

Читать далее

slide-7
slide-7

Каких бы размеров и была ваша квартира, большой или малогабаритной, с помощью верно подобранного цвета вы можете...

Читать далее

slide-8
slide-8

Самое приятное занятие в обустройстве дома – это декор стен. Вот несколько идей, которые можно реализовать своими руками, причем практически из ничего.

Читать далее

slide-9
slide-9

Подобрать декор квартиры своими руками – искусство, требующее определенного умения. Надо уметь не только соблюдать красоту и стиль...

Читать далее

WAP-версия
slide-10
slide-10

Для того, чтобы изменить кухонный гарнитур, который вам давно надоел, не обязательно покупать новый.

Читать далее

Автодизайн

Прем'єри Франкфурту-2013: атака гібридів

Судячи із списку прийдешніх прем'єр Міжнародного автосалону у Франкфурті, гібриди різної конфігурації стали основною альтернативою традиційному ДВС. «Чисті» електромобілі на виставці також будуть представлені, але вони знаходяться в явній меншині поряд з гібридами.

Audi A3 кабріолет «схуднув» і покращав

Компанія Audi показала на своєму телеканалі кабріолет A3 нового покоління. У Європі ціна A3 Cabriolet з 1,4-літровим 140-сильним мотором складе 31 700 євро. Новинка прикрашатиме стенд марки на автосалоні у Франкфурті.

Volkswagen представить у Франкфурті Golf Sportsvan

Компанія Volkswagen розсекретила концепт Golf Sportsvan, який вже у середині наступного року повинен переродитися в новий серійний компактвен і прийти на зміну моделі Golf Plus.

У Всеволозьку відновили виробництво Ford Mondeo і Ford Focus

Після двотижневої перерви завод Ford-Sollers у Всеволозьку, як і було обіцяно, відновив випуск Mondeo і Focus в двозмінному режимі замість колишнього тризмінного. Зупинку виробництва і зміну графіка на підприємстві пояснили зниженням попиту на легкові моделі С-класу.

Daimler припинить випуск фургонів Crafter для VW

Концерн Daimler повідомив, що не продовжуватиме контракт з групою Volkswagen після 2016 року, коли закінчиться термін нині чинної угоди.

Duster – нові мотор і оснащення

Після фейсліфтінгу кросовера Dacia Duster дісталися новий 125-сильний турбомотор 1.2, не доступне раніше устаткування, зокрема активний круїз-контроль і парктронік, а також покращена шумоізоляція і перекроєний салон. Вже відомо, що в Німеччині ціна оновленої моделі залишилася тією самою.

УАЗ виходить на роботу після відпустки

Ульяновський автомобільний завод з 9 вересня відновлює збірку автомобілів, припинену 28 серпня відповідно до графіка. На підприємстві запевняють, що друга за рік корпоративна відпустка не пов'язана із спадом продажів.

Lancia покаже новий мінівен і хетчбек

Італійська Lancia покаже у Франкфурті два нові автомобілі — Voyager S і Delta MY 14.

Lancia Voyager S є європейським тезка заокеанського мінівена Chrysler і є новим доповненням до сегменту великих автомобілів Lancia класу MPV.